Katalog firm

Sowa

Jeśli poszukują Państwo fachowców zajmujących się montażem systemów wentylacyjnych w Łodzi, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Sowa to firma z doświadczeniem, która projektuje i wykonuje systemy wentylacji (w tym rekuperatory), ogrzewania, klimatyzacji i nie tylko. Więcej informacji znajduje się na stronie. Zapraszamy!

Panele słoneczne

Zbliża się długa, ponura zima, a ty myślisz o poddaniu się i przeprowadzce. Rachunki za ogrzewanie wymknęły się spod kontroli, w domu jest za gorąco lub za zimno. Jeśli masz nieszczelny dach, Twój system HVAC będzie musiał pracować dwa razy ciężej, aby utrzymać w domu komfortową temperaturę.
Jeśli nie masz działającego pieca, klimatyzator okienny będzie w stanie zrobić tylko tyle, zanim zepsuje się z powodu nadmiernego użytkowania. Próbowałeś wszystkiego na rynku, ale nic się nie zmieniło. Energia odnawialna to sposób na przyszłość, a panele słoneczne Łódź to ważny pierwszy krok. Panele słoneczne nie tylko oferują bardziej przyjazny dla środowiska sposób wytwarzania energii elektrycznej, ale także pozwalają zaoszczędzić pieniądze na kosztach energii elektrycznej.
Zacznij żyć ekologicznie dzięki panelom słonecznym. Nasze panele słoneczne są wysokiej jakości, wydajne i wymagają niewielkiej konserwacji. Już nigdy nie będziesz musiał się martwić o kolejną podwyżkę, jednocześnie oszczędzając planetę po jednej kilowatogodzinie na raz. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i poproś o bezpłatną wycenę już dziś!

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233