Katalog firm

Kategorie


Sowa

Jeśli poszukują Państwo fachowców zajmujących się montażem systemów wentylacyjnych w Łodzi, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Sowa to firma z doświadczeniem, która projektuje i wykonuje systemy wentylacji (w tym rekuperatory), ogrzewania, klimatyzacji i nie tylko. Więcej informacji znajduje się na stronie. Zapraszamy!

Panele fotowoltaiczne

Jeszcze parę lat temu fotowoltaika była bardzo niedostępna na rynku polskim. Obecnie jednak nie brakuje firm, które na zlecenie swoich klientów z chęcią wybiorą i zamontują odpowiednie panele fotowoltaiczne Łódź. Wśród tych firm jest Eko Sowa. Jej działalność rozpoczęła się już 11 lat temu i do dzisiaj firma ta funkcjonuje głównie z siedziby w Łodzi.
Eko Sowa zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem i montowaniem instalacji grzewczych i wielu innych. Od paru lat Eko Sowa zajmuje się także instalacjami fotowoltaicznymi. Jako że wiążą się one z dosyć dużymi kosztami, firma pomaga swoim klientom w uzyskaniu potrzebnego dofinansowania. Dzięki temu inwestycja w fotowoltaikę staje się łatwiejsza do realizacji.
Firma zawsze oferuje najlepszą obsługę i bardzo korzystne ceny dla swoich klientów. Profesjonalne podejście i terminowa realizacja każdego projektu sprawiają, że każdy kto współpracował z Eko Sowa poleca tę firmę dalej. Jest to najlepszy wybór dla każdego, kto mieszka w Łodzi lub okolicach.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233