Katalog firm

Centrum Równowaga

Każdy z nas zmaga się czasami z problemami, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić. Smutek, przygnębienie, złość. Niektóre emocje bywają są zbyt duże, by je zrozumieć. Wtedy warto zgłosić się po pomoc. W Centrum Równowaga pracują specjaliści, dzięki którym uda Ci się spojrzeć na świat z innej perspektywy. Zapraszamy!

Psycholog

Współczesny świat pędzi do przodu, a człowiek razem z nim. Ciężko jest się zatrzymać, pomyśleć. Po prostu być. Wielokrotnie ten pęd sprawia, że człowiek zaczyna gubić się w swoim świecie i nie potrafi radzić sobie z emocjami. Nie akceptuje ich. Nie chce ich w swoim życiu. Zaczynają one go przytłaczać. Zmniejszać jego przestrzeń i możliwości funkcjonowania. W takiej sytuacji istotne jest poproszenie o pomoc, dzięki której będzie można spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy.
Pomoc psychologiczna przyjmować może różne formy i postacie. Polegać ona może na indywidualnych rozmowach, terapii grupowej czy też konsultacjach psychiatrycznych. Dobranie właściwego rodzaju terapii to pierwszy krok w stronę osiągnięcia sukcesu.
Podzielenie się problemami i proszenie o pomoc wymaga ogromnej odwagi. Wtedy właśnie człowiek uświadamia sobie, że nie musi ze wszystkim radzić sobie sam. Odpowiedni psycholog Łódź i specjalista pomogą zrozumieć emocje, z którymi przychodzi nam się zmierzyć, a także w dużym stopniu je zaakceptować.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

https://twojpsychologlodz.pl/

E-mail: twojpsychologlodz@gmail.com

Tel.: 606270368


Podobne firmy

Ewa Czernik

Wiele osób zmaga się z problemem, którego samodzielnie nie jest w stanie przepracować. Bardzo pomocną osoba w takiej sytuacji jest psychoterapeuta. Zwraca on uwagę na sedno problemu oraz pomaga dobrać...

Instytut Terapii ITPB

Z roku na rop rośnie ilość osób, które zgłaszają się do psychoterapeuty, jednocześnie planują skorzystać z jego usług a tym samym pomóc sobie w walce z nerwicą lub depresją. Nasz Instytut Terapii Pozn...