Katalog firm

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państwu nasi handlowcy za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Mrożonki

Profesjonalna kuchnia to wykorzystywanie najwyższej jakości składników połączone z doświadczeniem samego kucharza. Produkty do gotowania powinny pochodzić ze sprawdzonych źródeł. Jednym z takich pewnych źródeł jest jawo.pl - producent mrożonek, do wykorzystania w zaciszu własnego domu oraz w profesjonalnych kuchniach restauracji.
Mrożonki jawo są doceniane przez konsumentów. Doceniają je osoby zabiegane, które nie mogą sobie pozwolić na przyrządzanie obiadu oraz szefowie kuchni w renomowanych restauracjach, którzy na co dzień zajmują się przygotowaniem potraw dla paruset osób. Głównym atutem mrożonek firmy jawo jest szybkie mrożenie zaraz po zebraniu, które zachowuje wszystkie wartości odżywcze i smak owoców i warzyw, dlatego też są zdrową alternatywą, gdy nie mamy dostępu do świeżych produktów.
Dania gotowe, jak pierogi, uszka i pyzy są wykonywane przez przeszkolony personel zachwycają najbardziej wymagające podniebienia, a ich szybkie i łatwe przygotowanie przemówi do każdego konsumenta.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Wekownia

Słoiki kojarzą Ci się z jedzeniem od mamy lub babci? To doskonale, bo w wekach ukryty jest niepowtarzalny smak tradycyjnych dań. Wekownia to jedyny w swoim rodzaju producent posiłków w słoikach. Nasz...