Katalog firm

Sowa

Jeśli poszukują Państwo fachowców zajmujących się montażem systemów wentylacyjnych w Łodzi, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Sowa to firma z doświadczeniem, która projektuje i wykonuje systemy wentylacji (w tym rekuperatory), ogrzewania, klimatyzacji i nie tylko. Więcej informacji znajduje się na stronie. Zapraszamy!

Klimatyzacja

W szerokim zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się klimatyzacja Łódź. Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat kompleksowo realizuje montaż klimatyzacji. Swą bogatą ofertę adresujemy do firm, instytucji, zakładów, jednak coraz częściej naszymi klientami są osoby prywatne, które chcą zamontować klimatyzację we własnym domu lub mieszkaniu.
Każdego lata w Polsce występują uciążliwe upały, dlatego trudno się dziwić, że szukamy miłego chłodu i odpoczynku we własnych czterech ścianach. Klimatyzacja daje dobry i spokojny sen, a do tego jest wskazana osobom, które mają problem z nadciśnieniem lub innymi chorobami układu krążenia. Montaż nowoczesnej instalacji jest możliwy niemal w każdym budynku a do tego nie jest bardzo drogi. Klimatyzacja to jednak tylko jedna z usług, oferowanych przez naszą firmę.
Oprócz tego zajmujemy się realizacją instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji ogrzewania, wentylacyjnych. Oferujemy odkurzacze centralne, piece, pompy ciepła, kolektory słoneczne.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233