Katalog firm

Kategorie


Sleep Art

Sleep Art to marka stworzona z myślą o kobiecych potrzebach. Opiera ona swoją ofertę na różnego rodzaju strojach do spania - piżamach damskich, koszulach nocnych, szlafrokach i artykułach na specjalne okazje. Rzeczy można zamawiać wygodnie przez Internet. Dostawa jest darmowa, a klientkom przysługuje okres czternastu dni na zwrot zamówionych produktów.

Piżama damska bawełniana

Każda kobieta stara się zawsze i wszędzie wyglądać idealnie. Taka jest kobieca natura. Czasami, ze względu na piękno, kobiety są skłonne znosić pewne niedogodności. Wysokie obcasy, obcisłe spódnice to coś, co kocha każda kobieta. Ale w ubraniach domowych większość kobiet preferuje komfort.
Biorąc to wszystko pod uwagę, producenci odzieży domowej używają naturalnych materiałów - bawełny, wełny. Stosowane są również sztuczne tkaniny-wiskoza, model, ze względu na swoje właściwości jak najbardziej zbliżone do naturalnych.
Piżamy damskie bawełniane są najbardziej popularne i najlepiej sprzedające się. Zauważono, że wygodna piżama damska bawełniana uspokaja kobietę, zwłaszcza gdy jest czymś zdenerwowana. W naszym sklepie internetowym "Sleep Ar" możesz wybrać i kupić bawełnianą piżamę damską na każdy gust. Piżama damska bawełniana jest bardzo popularna nie tylko wśród dziewcząt, ale jest również bardzo poszukiwana wśród starszych kobiet. Dlatego dzięki naszemu sklepowi możesz kupić dokładnie te ubrania, które Ci się podobają.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737