Katalog firm

Wekownia

Słoiki kojarzą Ci się z jedzeniem od mamy lub babci? To doskonale, bo w wekach ukryty jest niepowtarzalny smak tradycyjnych dań. Wekownia to jedyny w swoim rodzaju producent posiłków w słoikach. Nasze dania zaskoczą pozytywnym smakiem nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe naszych klientów. Zapraszamy do skosztowania naszych posiłków i podzielenia się opinią.

Dania dla dzieci

Dania dla dzieci wymagają odpowiedniego przygotowania, które może kosztować rodziców dużo czasu. Gdy ktoś pracuje na co dzień, czasu na gotowanie może szybko zabraknąć. Dlatego też każda osoba, która mieszka w Łodzi i pragnie zapewnić swojemu dziecku zdrowe dania na pewno powinna sprawdzić ofertę Wekowni.
Wekownia jest firmą, który powstała stosunkowo niedawno. Inicjatywę w rozpoczęciu tego projektu miała restauracja Bawełna, która przechodziła przez duży kryzys finansowy spowodowany obostrzeniami pandemicznymi. Ostatecznie zatem zaczęła realizować zamówienia na dania w słoikach, które szybko trafiły do wielu domów na terenie całej Łodzi. W ofercie są zarówno dania dla dzieci, gotowe zupy, dania obiadowe i wiele więcej. Pyszne przetwory i soki także cieszą się dużą popularnością wśród klientów.
Wekownia może poszczycić się tym, że oferuje bardzo szeroki wybór i jednocześnie rozsądne ceny. Jest to zatem świetny pomysł dla każdego, kto nie ma czasu na gotowanie i mieszka w Łodzi lub okolicach.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...