Katalog firm

Sowa

Jeśli poszukują Państwo fachowców zajmujących się montażem systemów wentylacyjnych w Łodzi, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Sowa to firma z doświadczeniem, która projektuje i wykonuje systemy wentylacji (w tym rekuperatory), ogrzewania, klimatyzacji i nie tylko. Więcej informacji znajduje się na stronie. Zapraszamy!

Dofinansowanie do fotowoltaiki

Fotowoltaika to rozwiązanie cieszące się nieustającym i coraz większym zainteresowaniem konsumentów w Polsce. Jak wskazują badania, użytkownicy instalacji fotowoltaicznej są z niej bardzo zadowoleni. Co więcej, duża grupa z nich planuje rozbudowę instalacji ze względu na korzyści z niej płynące.
Należą do nich: oszczędność, zwiększenie niezależności od awarii prądu, przyjazność dla środowiska a także brak zanieczyszczeń i hałasu. Do istotnych aspektów, które wpływają na rosnącą popularność tego rozwiązania należy też możliwość otrzymania dofinansowania do fotowoltaika Łódź dofinansowanie. W Polsce funkcjonują państwowe programy mające na celu promocję i zwiększenie udziału energii odnawialnych w produkcji prądu.
Dzięki temu, zakładający instalację fotowoltaiczną może liczyć na finansową pomoc ze strony państwa. Firma Eko-Sowa oferuje wsparcie w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji i przeprowadzeniu całego procesu uzyskania dofinansowania. Dofinansowanie do fotowoltaiki można łączyć z ulgą termomodernizacyjną, pozwalającą odpisywać od podatku dochodowego PIT.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233