Katalog firm

Kategorie


Adamex Druk

Drukarnia tkanin Adamex Druk z siedzibą w Łodzi działa na rynku ponad 20 lat. Specjalizuje się w wykonywaniu nadruków na dzianinach i tkaninach. Dysponuje nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym. Korzysta z najnowszych technologii i materiałów znanych producentów. Drukuje na odzieży, gadżetach reklamowych i tekstyliach.

Druk na tkaninach

Czy druk na tkaninach wymaga dopracowania? Pytanie zawarte w tytule może być dość mylące. Większość firm zajmujących się realizacją takich projektów jak druk na tkaninach, wykonuje powierzone im zadania w sposób maksymalnie profesjonalny. Czasami jednak konieczne jest wprowadzenie pewnych zmian do oczekiwań klienta. Dzięki temu druk ten prezentuje się jeszcze ciekawiej i atrakcyjniej. Firma Adamex Druk oferuje najwyższej jakości druk na tkaninach. Dowiedz się więcej na naszej stronie https://www.adamexdruk.pl/.
Na czym może polegać korekta tychże projektów? Najczęściej w jej trakcie zmieniane są założenia kolorystyczne, dzięki którym przedstawiona grafika wygląda jeszcze lepiej. Oczywiście każda z tych zmian jest dokładnie konsultowana z klientem. Tym samym ma on pełną świadomość, co do charakteru wprowadzanych zmian.
Druk na tkaninach realizowany przez firmę Adamex opiera się na dokładnie tych samych założeniach. Jeśli klient wyrazi taką zgodę, to przedstawiony przez niego projekt może być dopracowany pod kątem graficznym. Uzyskany w ten sposób efekt, będzie o wiele ciekawszy i atrakcyjniejszy. Zwłaszcza jeśli zostanie on nadrukowany na tkaninach o określonych właściwościach.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Fibeco jest polską firmą, która zajmuje się produkcją włóknin. Posiada duże doświadczenie w temacie produkcji tekstyliów oraz handlu. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę i specjalistów, którzy radzą...

PIF s.c.

Nowoczesny park maszynowy, własne wysokiej jakości materiały oraz wpisujące się w najnowsze trendy wzornictwo to rozwiązania, jakie daje firma PIF s.c. Możliwe jest szycie zarówno z materiałów pochodz...