Katalog firm

A-Live

Strona internetowa firmy A-Live zawiera informacje na temat szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, które można zamówić online. W ofercie znajdują się szkolenia: dla firm i klientów indywidualnych, dla przychodni POZ, dla dzieci. Firma oferuje także zabezpieczenie medyczne wydarzeń masowych.

Kurs pierwszej pomocy dla dzieci

Czy chcesz, aby Twoje dzieci były bezpieczne i wiedziały, co robić w nagłych wypadkach? W takim razie nasz kurs pierwszej pomocy jest dla nich idealny! Firma A-Live, zatrudniająca doświadczonych ratowników medycznych, zapewnia kompleksowe szkolenie w zakresie bezpieczeństwa, aby zapewnić dzieciom większą pewność siebie w zakresie umiejętności potrzebnych we wszelkiego rodzaju scenariuszach.
Kursy kładą główny nacisk na praktyczne ćwiczenia z kurs pierwszej pomocy dla dzieci, zapewniając interdyscyplinarne nauczanie przy użyciu nowoczesnego sprzętu i ukierunkowanej metody nauczania. Takie połączenie gwarantuje, że dzieci zdobędą niezbędną wiedzę w zabawnej i wciągającej atmosferze! Dzięki wielu możliwościom praktycznego uczenia się, nasz kurs został zaprojektowany tak, aby utrzymać zainteresowanie dzieci, pozostawiając je kompetentnymi w przypadku nagłych wypadków medycznych.
Po ukończeniu tego najwyższej jakości kursu dzieci otrzymają certyfikat jako dowód ukończenia programu - fizyczne przypomnienie ich nowo nabytych umiejętności. Zapisanie się na kurs może zapewnić Twojemu dziecku nieoceniony atut: przygotowanie do bezpiecznej jazdy przez całe życie! Nie zwlekaj - upewnij się, że przyszłość Twojego dziecka jest bezpieczna już dziś i dołącz do nas na kursach pierwszej pomocy dla dzieci A-Live już dziś!

Kontakt

Ulica: Strzemińskiego 5

Kod: 93-218

Miejscowość: Łódź

www.A-live.pl

E-mail: biuro.alive@gmail.com

Tel.: +48 537 682 287