Katalog firm

Kategorie


Sowa

Jeśli poszukują Państwo fachowców zajmujących się montażem systemów wentylacyjnych w Łodzi, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Sowa to firma z doświadczeniem, która projektuje i wykonuje systemy wentylacji (w tym rekuperatory), ogrzewania, klimatyzacji i nie tylko. Więcej informacji znajduje się na stronie. Zapraszamy!

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacje wodno-kanalizacyjne są z nami od zarania cywilizacji. Kanały doprowadzające życiodajną wodę stanowiły istotną część irygacyjnych systemów ludów starożytnych - Sumerów i Egipcjan. Słynne było odkrycie zburzonego przez wulkan Herkulanum, gdzie łopaty archeologów natknęły się na całkiem już praktycznie zaprojektowane wodociągi i kanalizacje. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić nasze miasta i mieszkania bez bieżącej ciepłej wody, a technologiczny rozwój instalacji przełożył się na komfort i funkcjonalność w ich użytkowaniu.
Od ponad dekady firma Eko - Sowa z Łodzi, oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie montażu i konserwacji nowoczesnych instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wśród usług proponowanych przez nas znajdują się regulacja cyrkulacji wody użytkowej wewnątrz budynków oraz odprowadzanie ścieków na zewnątrz.
Wszystko to z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i najwyższej jakości materiałów od renomowanych producentów. W przypadku instalacji rurowych dajemy 10 lat gwarancji i zapewniamy profesjonalny serwis. Wybierając nasze instalacje klient zyskuje energooszczędność i wysoki poziom wykonania.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233