Katalog firm

Dunkam

Firma Dunkam specjalizuje się w obróbce kamienia. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak schody, blaty czy parapety. Na życzenie klienta pracownicy projektują i wykonują dowolne kamienne elementy wykończenia wnętrza. Firma działa na rynku od 10 lat. Obsługuje klientów na terenie całego województwa łódzkiego.

Marmury

Marmur to materiał, który był używany od stuleci i zawsze kojarzy się z jakością i trwałością. Dlatego też jeżeli ktoś pragnie zainwestować w marmury Łódź to powinien znaleźć doświadczony zakład kamieniarski.
W Łodzi takim zakładem kamieniarskim jest Dunkam. Firma ta działa już od lat i jest bardzo dobrze znana w swojej branży z tego, że sumiennie podchodzi do wszystkich zleceń. W Dunkam pracują bowiem tylko osoby z prawdziwą pasją do kamienia. Dlatego też każde zlecenia jakiego się podejmują jest traktowane jako priorytet i otrzymuje tak dużo uwagi jak jest to potrzebne.
W ofercie Dunkam są różne wyroby z kamienia. Dostępne są także najwyższej jakości marmury, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Ceny w tym zakładzie kamieniarskim są bardzo rozsądnie ustalone, dzięki czemu z oferty tej firmy może skorzystać każdy, kto szuka dobrych i solidnych wyrobów z kamienia. Właśnie dlatego zakład kamieniarski Dunkam cieszy się swoją dobrą sławą już od wielu lat i wciąż zdobywa nowych klientów.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152