Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

StarkLab jest łódzką, młodą firmą rozwijającą się na rynku produkcji. Zajmuje się produkowaniem wszelakich etykiet na produkty czy opakowania. W jej ofercie znaleźć można etykiety samoprzylepne, termokurczliwe shrink sleeve, owijki, banderole czy plomby zabezpieczające oraz wiele więcej związanego z etykietowaniem.

Wydruk etykiet sleeve

Sposobów, w jaki powstają etykiety jest kilka. Sposób na wydruk etykiet sleeve w firmie StarkLab jest metodą cyfrową lub fleksograficzną. Wydruk fleksograficzny jest zapewnieniem najwyższej jakości przy użyciu fotopolimerów.
Dzięki posiadanej specjalnej przygotowalni poligraficznej w firmie, czas realizacji zamówienia staje się o wiele krótszy a dodatkowo daje to elastyczność wdrożeń do druku. Stosowana jest staranna kontrola procesu od początku przesłania odpowiedniego projektu graficznego aż po sam druk, Stosowane są lakiery błyszczące lub matowe, szeroka gama kolorów a także farby fluorescencyjne. Drugi sposób wydruku, czyli cyfrowy, stosowany jest przy mniejszych zakładach na etykiety, które nie wymagają aż tak starannego i dużego zużycia polimerów. Dodatkowo czas otrzymania finalnego produktu - etykiety - jest znacznie krótszy.
Metoda cyfrowa stosowana jest przy foliach PET i PVC a także wszelkich ankietach papierowych jak i termokurczliwych, które przy odpowiednio gorącej parze lub powietrzu kurczą się.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799