Katalog firm

Dunkam

Firma Dunkam specjalizuje się w obróbce kamienia. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak schody, blaty czy parapety. Na życzenie klienta pracownicy projektują i wykonują dowolne kamienne elementy wykończenia wnętrza. Firma działa na rynku od 10 lat. Obsługuje klientów na terenie całego województwa łódzkiego.

Blaty marmurowe

Nasz zakład kamieniarski jest odpowiedzią na różne okoliczności. Wśród dostępnych propozycji można znaleźć choćby blaty marmurowe Łódź. Praca zawsze rozpoczyna się na etapie projektu i wyceny wybranych elementów. Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że koncepcja architektoniczna zapewnia odpowiedni poziom estetyki wykonanych prac. Wszystko musi być w jak najlepszym porządku.
Dobrze także zwrócić uwagę na zdobyte doświadczenie. Klienci mogą liczyć na ludzi, którzy działają od ponad 10 lat. Zdobyte doświadczenie pokazuje, że pracownicy potrafią dostosowywać się do zmieniającej się rzeczywistości. Zresztą wystarczy spojrzeć na niestandardowe wymiary – mowa o firmie, w której klienci, jak najbardziej mogą liczyć na fachowe wsparcie. Dodatkowo zamówiony towar dostarczany jest tak szybko, jak to tylko możliwe. Wszyscy mają świadomość tego, że czas może mieć niemałe znaczenie.
Jeśli potrzeba więcej informacji, sprawa jest prosta – nadeszła pora na dokładne zapoznanie się ze stroną działalności.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152