Katalog firm

Zeus

Zakład usług pogrzebowych Zeus organizuje profesjonalny przewóz zmarłych, przygotowuje do pochówku, dba o oprawę muzyczną i kwiatową ceremonii pogrzebowej. Organizujemy kremacje, transport żałobników, załatwiamy wszystkie formalności urzędowe. Świadczymy usługi pogrzebowe dla wszelkich grup wyznaniowych.

Transport zmarłych

Zakład pogrzebowy ZEUS swoje profesjonalne usługi świadczy przede wszystkim na terenie miasta Katowice, gdzie posiada on dwa biura. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach pogrzebowych oraz kremacyjnych. Realizujemy szereg czynności typu transport zwłok Katowice skierowanych do wyznawców najróżniejszych religii posiadających swoich wyznawców w różnych regionach naszego kraju.
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala zawsze zachować taktowne podejście względem rodzin zmarłych. Naszym zadaniem jest w tym momencie dołożenie wszelkich starań, by odciążyć bliskich zmarłego od obowiązku dopełnienia wszystkich formalności związanych z przygotowaniem godnej ceremonii pogrzebowej.
W tej trudnej sytuacji osobistej służymy wsparciem przez 24h. Każdego traktujemy wyjątkowo, jesteśmy z nim od początku do końca, świadcząc zawsze profesjonalne usługi. Naszą wizytówką, jest traktowanie zmarłych z należytą godnością i szacunkiem. Tym sposobem oddajemy im cześć oraz spełniamy swój obowiązek względem rodzin, które powierzyły nam to trudne i delikatne zadanie.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Czy może być coś gorszego niż śmierć najbliższej osoby? Jak sobie wtedy poradzić? Kwestie zorganizowania pogrzebu najlepiej powierzyć firmie pogrzebowej, która najlepiej się na tym zna. Firma AAron do...