Katalog firm

Kategorie


Dunkam

Firma Dunkam specjalizuje się w obróbce kamienia. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak schody, blaty czy parapety. Na życzenie klienta pracownicy projektują i wykonują dowolne kamienne elementy wykończenia wnętrza. Firma działa na rynku od 10 lat. Obsługuje klientów na terenie całego województwa łódzkiego.

Blaty kamienne

Blaty kamienne są jednym z najefektowniejszych i najciekawszych elementów wyposażenia pomieszczeń. Łączą w sobie estetykę wykonania, oraz niezwykłą trwałość. Idealnie sprawdzają się w wielu miejscach publicznych, oraz w prywatnych domach. Marmury, granity dodają szyku i elegancji miejscom, w którym je położono. Dowiedz się więcej odwiedzając naszą stronę https://dunkam.pl/blaty-kuchenne/.
Są ponadczasowe i sprawdzają się w każdej epoce. Wysoki stopień wytrzymałości tych materiałów powoduje, że nie będzie konieczności ich wymiany. Używając ich w kuchni, czy łazience możemy zapomnieć o zarysowaniach i pęknięciach. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane blaty kamienne są jednorazową inwestycją na pokolenia. Na stronie www.dunkam.pl można znaleźć szeroką gamę kamieni, które sprawdzą się w każdym miejscu. Znajdziecie tam państwo różne rodzaje i kolory kamieni dekoracyjnych.
Wykwalifikowani specjaliści doradzą i zaprojektują wnętrze. A najlepsza ekipa montażowa gwarantuje najwyższą jakość usług. To wszystko można odnaleźć na www.dunkam.pl. Nie warto zwlekać, najlepiej przekonać się samemu.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152