Katalog firm

Dunkam

Firma Dunkam specjalizuje się w obróbce kamienia. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak schody, blaty czy parapety. Na życzenie klienta pracownicy projektują i wykonują dowolne kamienne elementy wykończenia wnętrza. Firma działa na rynku od 10 lat. Obsługuje klientów na terenie całego województwa łódzkiego.

Blaty z konglomeratu

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą swoich wnętrz, może warto zdecydować się na blat konglomerat Łódź? Blaty te są częścią oferty firmy Dunkam. Firma ta jest na rynku od ponad 10 lat, co jednoznacznie wskazuje na to, że mowa o ludziach, którym można zaufać. Warto również mieć świadomość tego, że oferowanie blatów stanowi niewielką część oferty. Dość powiedzieć, że wśród propozycji znajdziemy choćby schody czy podłogi. Ważne jest też to, że klienci zawsze mogą być pewni tego samego – specjalistycznej wiedzy i fachowego podejścia. Dla pracowników nie ma spraw ważnych i mniej ważnych – każde zlecenie jest tak samo istotne.
Warte zapamiętania jest też to, że w przypadku indywidualnego zamówienia nic nie stoi na przeszkodzie, aby zająć się stworzeniem nietypowego wyrobu. Wszystkim zależy na tym, aby klienci zawsze byli pewni, iż w firmie Dunkam można otrzymać pomoc.
Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji. po prostu zapoznaj się z tym, co widnieje na stronie działalności. Gdyby to nie wystarczyło, są jeszcze dane kontaktowe.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152