Katalog firm

StarkLAB

StarkLab jest łódzką, młodą firmą rozwijającą się na rynku produkcji. Zajmuje się produkowaniem wszelakich etykiet na produkty czy opakowania. W jej ofercie znaleźć można etykiety samoprzylepne, termokurczliwe shrink sleeve, owijki, banderole czy plomby zabezpieczające oraz wiele więcej związanego z etykietowaniem.

Etykiety shrink sleeve

Oferta produktów prezentowana przez łódzką firmę StarkLab zamiera m. in. etykiety shrink sleeve, które są niezwykle trwałym i nietuzinkowym sposobem na podkreślenie oferowanego produktu klientom. Nowatorskie i niebanalne oznakowanie gwarantuje pożądany efekt zadowolenia i świetnej prezencji.
Etykiety mogą obkurczać opakowania w całości lub tylko jego fragment co jest zastosowaniem dekoracyjnym. Wykorzystywane są również w postaci plomb jako zabezpieczenie opakowań oraz łączenia multipak, czyli połączenie kilku produktów w jeden pakiet promocyjny lub prezentowy. Firma oferuje swoje ponadprzeciętne i wieloletnie doświadczenie stosując technologię sleeve dzięki czemu służy pomocą dla swoich klientów przy wdrażaniu, zwymiarowaniu opakowań, przygotowaniu gotowego projektu graficznego a także pokazaniu próbnych nakładów etykiet.
Dodatkowo klient może liczyć na etykietowanie pustych jak i pełnych opakowań, copaking, przygotowanie różnych pakietów, znakowanie i zgrzewanie oraz pomoc od strony logistycznej.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799


Podobne firmy

Go3 Media Interaktywne

Agencja Reklamowa Go3 Media to nie tylko doświadczenie, ale również wiedza i umiejętności nader przydatne przy tworzeniu stron internetowych, jednocześnie gwarantujemy ich skuteczne promowanie. Oczywi...