Katalog firm

Dunkam

Firma Dunkam specjalizuje się w obróbce kamienia. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak schody, blaty czy parapety. Na życzenie klienta pracownicy projektują i wykonują dowolne kamienne elementy wykończenia wnętrza. Firma działa na rynku od 10 lat. Obsługuje klientów na terenie całego województwa łódzkiego.

Parapety kamienne

W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest, aby nasze mieszkania i domy posiadały odpowiednią klasę energetyczną i oszczędzały możliwie jak najwięcej ciepła. Aby zatrzymać ciepło w domu często wymienia się okna. Nowoczesne dają większą szczelność, co przekłada się na rachunki. Przy wymianie okien wymienia się również parapety.
Wiadomo, iż parapety kamienne Łódź wstawiane razem z oknami bardzo dobrze się sprawdzają. Gwarantują trwałość i estetyczny wygląd. Taki parapet jest co prawda jedynie drobnym elementem wystroju wnętrza, jednak we własnym domu warto zadbać nawet o detale. Parapety kamienne mogą być stosowane zarówno w środku budynku ,jak i na zewnątrz.
Najlepszym rodzajem kamienia do stosowania na zewnątrz jest granit, gdyż wykazuje on niewielka chłonność wilgoci. Do środka można, oprócz granitu, zastosować marmur. Jest materiał szlachetniejszy od granitu, ale stosowany na zewnątrz może zniszczeć dużo szybciej. Wizualizacje i projekty parapetów kamiennych można znaleźć na www.dunkam.pl, miejscu, w którym pracują fachowcy od kamienia.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152