Katalog firm

Dunkam

Firma Dunkam specjalizuje się w obróbce kamienia. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak schody, blaty czy parapety. Na życzenie klienta pracownicy projektują i wykonują dowolne kamienne elementy wykończenia wnętrza. Firma działa na rynku od 10 lat. Obsługuje klientów na terenie całego województwa łódzkiego.

Blat biały

Biała albo czarna kuchnia, kto o takiej kiedyś nie marzył? Biel i czerń są nie tylko eleganckie, ale także ponadczasowe, są odporne na przemijającą co sezon modę, w każdych warunkach i zawsze wyglądają elegancko. Co więc sprawia, że mało kto decyduje się na jednolitą, całkiem białą albo czarną kuchnię? Strach przed tym, że nie da się w takiej utrzymać porządku.
Meble w takich kolorach trudno utrzymać w idealnym stanie, na bieli widać każdy odcisk palca, czerń ma podobny problem, pod światło widać każdą niedoskonałość i nawet najmniejsze niedociągnięcie. Można jednak pogodzić chęć posiadania eleganckiej kuchni z użyciem bieli. Obecnie blat biały Łódź w przeciwieństwie do mebli łatwiej jest utrzymać w porządku, a nadaje całej kuchni klasy i elegancji.
W dodatku jeśli wykonany jest z kamienia będzie służył przez lata bez widocznych śladów użytkowania. Blat i tak przeciera się regularnie więc nie będzie problemu z zaciekami czy widocznymi niedociągnięciami. Mało kto wie, że na kamiennym blacie można też kroić bez uszkodzenia.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152