Katalog firm

Dunkam

Firma Dunkam specjalizuje się w obróbce kamienia. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak schody, blaty czy parapety. Na życzenie klienta pracownicy projektują i wykonują dowolne kamienne elementy wykończenia wnętrza. Firma działa na rynku od 10 lat. Obsługuje klientów na terenie całego województwa łódzkiego.

Kamieniarz

Dobry kamieniarz potrafi z kamienia zrobić dzieło sztuki. Dlatego też jeżeli komuś zależy na wysokiej jakości wyrobach z kamienia to na pewno powinien zapoznać się z ofertą firmy Dunkam.
Dunkam to zakład kamieniarski z siedzibą w Łodzi, który od początku swojej działalności oferował wyroby z kamienia tworzone z pasją i profesjonalizmem. Wieloletnie doświadczenie kamieniarzy z tego zakładu sprawia, że każde z ich zleceń jest realizowane szybko i z dbałością o detale. Oczekiwania klienta to priorytet o którym zawsze pamiętają, dlatego też bez względu na to czy ktoś zamawia tam blat kuchenny czy nagrobek to może mieć pewność, że wszystko będzie zrobione zgodnie z uzgodnioną wizją.
Dunkam oferuje swoje usługi w rozsądnych cenach, co jest kolejną zaletą korzystania z tego zakładu kamieniarskiego. Wszystkie zlecenia są zawsze zrealizowane w wyznaczonym terminie. Jeżeli więc ktoś pragnie skorzystać z pomocy dobrego kamieniarza w Łodzi lub okolicach to z całą pewnością powinien trafić do zakładu kamieniarskiego Dunkam.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152