Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Wiele osób zmaga się z problemem, którego samodzielnie nie jest w stanie przepracować. Bardzo pomocną osoba w takiej sytuacji jest psychoterapeuta. Zwraca on uwagę na sedno problemu oraz pomaga dobrać najkorzystniejszą drogę do jego rozwiązania. Ewa Czernik będzie w stanie pomóc w znalezieniu również lepszego ja.

Terapia par

Psychoterapeuta Ewa Czernik to oferta skierowana dla osób w różnym wieku. Posiadam duże doświadczenie w pracy z młodzieżą, osobami dorosłymi, a także w podeszłym wieku. Przez lata mojej działalności zdobyłam liczne uprawnienia oraz certyfikaty. Staram się uczestniczyć w najlepszych szkoleniach zawodowych, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.
W mojej pracy dbam o zdrowie i komfort osób, które zdecydowały się na współpracę ze mną. Tworzę przyjazną i spokojną atmosferę. Przestrzegam etyki zawodowej - wszystkie przekazane informacje pozostaną tylko między nami. Terapia par Łódź - oferuję kompleksowe wsparcie w odbudowaniu lub wzmocnieniu związku. Pomagam w przypadku kryzysów oraz innych trudnościach zakłócających poprawną relację między partnerami.
Staram się spojrzeć na dana sytuację obiektywnie i profesjonalnie. Ułatwiam podjęcie decyzji o rozstaniu lub dalszym budowaniu związku. Udzielam porad dotyczących komunikacji między partnerami, a także tworzenia zdrowej i silnej relacji.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Centrum Równowaga

Każdy z nas zmaga się czasami z problemami, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić. Smutek, przygnębienie, złość. Niektóre emocje bywają są zbyt duże, by je zrozumieć. Wtedy warto zgłosić się po p...

Instytut Terapii ITPB

Z roku na rop rośnie ilość osób, które zgłaszają się do psychoterapeuty, jednocześnie planują skorzystać z jego usług a tym samym pomóc sobie w walce z nerwicą lub depresją. Nasz Instytut Terapii Pozn...