Katalog firm

A-Live

Strona internetowa firmy A-Live zawiera informacje na temat szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, które można zamówić online. W ofercie znajdują się szkolenia: dla firm i klientów indywidualnych, dla przychodni POZ, dla dzieci. Firma oferuje także zabezpieczenie medyczne wydarzeń masowych.

Zabezpieczenie medyczne

Szukasz niezawodnego zespołu ochrony medycznej na kolejną imprezę masową w Łodzi lub poza nią? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Firma A-live z dumą oferuje najlepsze - i jedyne - usługi zabezpieczenie medyczne na rynku. Nasi doskonale wyszkoleni ratownicy medyczni są gotowi do pomocy w każdej sytuacji awaryjnej, a nasz najnowocześniejszy sprzęt zapewnia uczestnikom najwyższej klasy opiekę w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych.
W A-live wierzymy, że podejmowanie środków bezpieczeństwa nigdy nie powinno być lekceważone podczas dużego zgromadzenia. Dlatego nasi specjaliści przechodzą intensywne szkolenia i posiadają aktualne certyfikaty - jesteśmy zobowiązani do ochrony wszystkich uczestników wydarzenia. Ponadto wszystkie nasze usługi obejmujemy żelazną gwarancją: możesz mieć pewność, że nagłe przypadki medyczne zawsze będą wymagały odpowiedniej uwagi.
Twoi goście zasługują na spokój ducha, wiedząc, że są w dobrych rękach przez cały czas. Nie czekaj - wybierz firmę A-live jako swojego partnera w zakresie kompleksowych usług ochrony medycznej już dziś!

Kontakt

Ulica: Strzemińskiego 5

Kod: 93-218

Miejscowość: Łódź

www.A-live.pl

E-mail: biuro.alive@gmail.com

Tel.: +48 537 682 287