Katalog firm

Petmar

Interesuje ciebie zakup wytrzymałej, solidnej i odpowiedniej blachodachówki względnie innego poszycia dachowego, a także doradztwo w jego wyborze lub pomoc w samym montażu? Firma Petmar to coś więcej niż doświadczenie, to profesjonalne oraz rzetelne podejście do każdego klienta czy też zadania stawianego przed nią.

Budowa dachu

Czeka ciebie w niedługim czasie, konieczność wymiany części dachu lub jego całkowity remont? Zastanawiasz się skąd wziąć niezbędne materiały, jednocześnie mieć gwarancję tego iż dzięki ich wykorzystaniu zbudujemy dachy w Lublinie bardziej solidne i trwałe?
Postaraj się więc zapoznać z ofertą firmy Petmar, jaka na przestrzeni dotychczasowej działalności już w wielu przypadkach oraz sytuacjach pomagała współtworzyć a nawet była odpowiedzialna za takie dachy Lublin. W pierwszym przypadku zawsze służyła pomocą gdy idzie o wybór materiałów do pokrycia dachowego, proponowała nie tylko najlepsze ale odpowiednie pod kątem ich ewentualnego zastosowania oraz przeznaczenia.
Pewnie, że wraz z nią warto budować i remontować dachy w Lublinie o czym przekonało się już nie tylko wiele osób ale również firm jakie skorzystały z ich usług, wsparcia czy asortymentu jakim dysponują. Jak zatem widać, to idealne rozwiązanie a także miejsce gdzie spotkamy prawdziwych profesjonalistów z zakresu budowy oraz remontów dachów niekiedy także wyboru odpowiedniego na nie materiału.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332