Katalog firm

A-Live

Strona internetowa firmy A-Live zawiera informacje na temat szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, które można zamówić online. W ofercie znajdują się szkolenia: dla firm i klientów indywidualnych, dla przychodni POZ, dla dzieci. Firma oferuje także zabezpieczenie medyczne wydarzeń masowych.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

Szukasz kwalifikowanego kursu pierwszej pomocy, który pomoże ci rozwinąć umiejętności niezbędne do radzenia sobie z nagłymi przypadkami medycznymi? Nie szukaj dalej niż A-live i jego kompleksowa oferta kursów!
Nasz kwalifikowany kurs pierwszej pomocy został opracowany przez ratowników medycznych, dzięki czemu studenci otrzymują najwyższej jakości nauczanie w dążeniu do tego, aby być przygotowanym do pewnego i sprawnego działania w trudnych okolicznościach. Aspirujący medycy korzystają z obszernych modułów koncentrujących się na takich tematach, jak resuscytacja krążeniowo-oddechowa (CPR), kontrolowanie krwawienia i używanie automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED). Co najważniejsze, nacisk kładziony jest na praktyczne zastosowanie tych umiejętności poprzez prawdopodobne scenariusze z prawdziwego świata. Nasze nowoczesne obiekty są również wyposażone w najwyższej klasy sprzęt, dzięki czemu uczniowie otrzymują realistyczne szkolenie, które czyni ich gotowymi na spotkanie z rzeczywistością. Dowiedz się więcej na naszej stronie https://a-live.pl/kurs-kpp/.
Każdy, kto ukończy ten kurs, otrzyma certyfikat ukończenia, przydatny przy ubieganiu się o przyszłe stanowiska medyczne. Dzięki renomowanemu kursowi pierwszej pomocy A-Live, teraz i Ty możesz dołączyć do naszej rosnącej listy ekspertów medycznych, zapewniając pomoc w nagłych wypadkach, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Nie czekaj więc dłużej; zapisz się już dziś i przenieś swoje umiejętności ratowania życia na wyższy poziom!

Kontakt

Ulica: Strzemińskiego 5

Kod: 93-218

Miejscowość: Łódź

www.A-live.pl

E-mail: biuro.alive@gmail.com

Tel.: +48 537 682 287