Katalog firm

Wekownia

Słoiki kojarzą Ci się z jedzeniem od mamy lub babci? To doskonale, bo w wekach ukryty jest niepowtarzalny smak tradycyjnych dań. Wekownia to jedyny w swoim rodzaju producent posiłków w słoikach. Nasze dania zaskoczą pozytywnym smakiem nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe naszych klientów. Zapraszamy do skosztowania naszych posiłków i podzielenia się opinią.

Zupa rybna z sandacza

Nie każdy jest fanem zupy rybnej. Jednakże dobrze przyprawiona zupa rybna z sandacza na pewno skusi każdą osobę. Tego typu zupy nie są jednak łatwe do przygotowania samodzielnie. Znacznie szybciej można jest zamówić. W mieście Łódź działa firma Wekownia, która w swojej ofercie ma między innymi zupę rybną z sandacza.
Nie jest to jedyna zupa, jaką można zamówić w słoiku z tej firmy. Dostępne są tam wszystkie znane i lubiane zupy polskie, w tym barszcz, żurek, jak i krem z pomidorów. Wekownia znana jest także ze sprzedaży dań obiadowych, w tym bigosu staropolskiego. Dla fanów konfitury, Wekownia zapewnia szeroki wybór smaków i rodzajów. Oprócz tego dostępne są także dania dla dzieci, a także dania wegetariańskie i wegańskie. W Wekowni każdy można zatem zamówić coś dla siebie.
Nie trzeba nawet długo czekać na realizację zamówienia, a zarówno ceny za jedzenie, jak i dostawę są bardzo rozsądne. Wekownia jest więc doskonałym źródłem zdrowych i pysznych posiłków dla każdego, kto mieszka w Łodzi i okolicach.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...