Katalog firm

Kategorie


Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" oferuje swoim klientom oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne oraz szkła kontaktowe i okularowe. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiału, więc są bezpieczne i trwałe, ale przede wszystkim poprawiają jakość widzenia. Warto zwrócić uwagę, że doświadczeni specjaliści wykonują badanie wzroku i pomagają w doborze i aplikacji soczewek kontaktowych.

Soczewki kontaktowe

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że wzrok jest niezwykle ważny i odgrywa kluczową rolę, jeżeli chodzi o prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie. Pozwala nam nie tylko cieszyć się barwą, rozróżniać kształty i zachwycać pięknem, ale także jest niezbędny w wykonywaniu zawodu, a także w trakcie codziennych czynności.
Mówiąc krótko - ciężko wyobrazić sobie życie bez zmysłu wzroku. Niestety, w naszym społeczeństwie problemy z widzeniem są najczęściej regułą, a nie wyjątkiem. Jak zaradzić temu ze wszech miar niekorzystnemu zjawisku? Jak zadbać o swoje oczy? Z pewnością doskonałym wyborem będą regularne kontrole. Okulista Radom gwarantuje swoim klientom wnikliwe rozpatrzenie danego przypadku.
Wykwalifikowany lekarz okulista jest w stanie posłużyć nie tylko użyteczną informacją, ale także pożyteczną radą, do której można zastosować się w codziennym życiu - z niezwykle korzystnym wpływem na stan narządu wzroku. Jeżeli zajdą niepokojące zmiany, okulista będzie w stanie w porę podjąć leczenie.

Kontakt

Ulica: Al. Grzecznarowskiego 29/31

Kod: 26-610

Miejscowość: Radom

http://optyk-grabowscy.pl/

E-mail: kontakt@optyk-grabowscy.pl

Tel.: 48 382-06-32