Katalog firm

Kategorie


A-Live

Strona internetowa firmy A-Live zawiera informacje na temat szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, które można zamówić online. W ofercie znajdują się szkolenia: dla firm i klientów indywidualnych, dla przychodni POZ, dla dzieci. Firma oferuje także zabezpieczenie medyczne wydarzeń masowych.

Kurs pierwszej pomocy

Chcesz zostać bohaterem? Dzięki kursowi pierwszej pomocy A-Live możesz nauczyć się podstawowych technik ratowania życia. Doświadczeni ratownicy medyczni A-Live przygotowali łatwy i wszechstronny kurs, który nauczy cię wszystkich umiejętności niezbędnych do udzielenia pomocy osobie w potrzebie.
Nasz kurs pierwszej pomocy oferuje interaktywne i praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Po każdej lekcji zapewniamy quizy, abyś mógł zmierzyć swoją wiedzę i biegłość. Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat jego ukończenia.
Wystarczy kilka godzin, aby zdobyć umiejętności na całe życie! Gwarantujemy, że nie pożałujesz zainwestowania w tę jednorazową okazję, aby stać się lepiej przygotowanym na wypadek jakiejkolwiek sytuacji awaryjnej. Nasi kompetentni instruktorzy przeszli rygorystyczne szkolenie i certyfikację - dołącz do naszego kursu już dziś, aby uzyskać najlepszą dostępną wiedzę.
Nie czekaj, aż będzie za późno; dołącz do kursu pierwszej pomocy A-Live już teraz i zostań bohaterem jutra!

Kontakt

Ulica: Strzemińskiego 5

Kod: 93-218

Miejscowość: Łódź

www.A-live.pl

E-mail: biuro.alive@gmail.com

Tel.: +48 537 682 287