Katalog firm

Centrum Równowaga

Każdy z nas zmaga się czasami z problemami, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić. Smutek, przygnębienie, złość. Niektóre emocje bywają są zbyt duże, by je zrozumieć. Wtedy warto zgłosić się po pomoc. W Centrum Równowaga pracują specjaliści, dzięki którym uda Ci się spojrzeć na świat z innej perspektywy. Zapraszamy!

Psychoterapeuta

Z wielu powodów według osób wychowanych w Polsce, psychoterapia wydaje się mało skuteczną formą pomocy. Jednakże dobry psychoterapeuta potrafi odegrać olbrzymią rolę w powrocie do świetnej kondycji psychicznej. Dlatego też z całą pewnością warto interesować się ofertą takich ośrodków jak Centrum Równowagi. Możesz dowiedzieć się więcej odwiedzając naszą stronę https://twojpsychologlodz.pl/.
Centrum Równowagi ma swoją siedzibę w Łodzi i działa już od lat. Świadczy kompleksowe usługi z zakresu psychologii, włączając w to psychoterapię w jej różnych formach. Terapia ta jest kierowana przede wszystkim dla osób indywidualnych. Jednakże już od dłuższego czasu dużą popularnością cieszy się terapia dla par, a także terapia grupowa. Ofertę Centrum Równowagi uzupełniają liczne warsztaty, które również mają na celu niesienie pomocy w walce z różnymi trudnościami życiowymi.
Usługi tego centrum są wycenione w sposób korzystny dla jego wszystkich klientów, przez co są powszechnie dostępne nawet dla osób z ograniczonym budżetem. Centrum Równowagi jest zatem świetnym wyborem dla każdego.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

https://twojpsychologlodz.pl/

E-mail: twojpsychologlodz@gmail.com

Tel.: 606270368


Podobne firmy

Ewa Czernik

Wiele osób zmaga się z problemem, którego samodzielnie nie jest w stanie przepracować. Bardzo pomocną osoba w takiej sytuacji jest psychoterapeuta. Zwraca on uwagę na sedno problemu oraz pomaga dobrać...

Instytut Terapii ITPB

Z roku na rop rośnie ilość osób, które zgłaszają się do psychoterapeuty, jednocześnie planują skorzystać z jego usług a tym samym pomóc sobie w walce z nerwicą lub depresją. Nasz Instytut Terapii Pozn...