Katalog firm

Wekownia

Słoiki kojarzą Ci się z jedzeniem od mamy lub babci? To doskonale, bo w wekach ukryty jest niepowtarzalny smak tradycyjnych dań. Wekownia to jedyny w swoim rodzaju producent posiłków w słoikach. Nasze dania zaskoczą pozytywnym smakiem nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe naszych klientów. Zapraszamy do skosztowania naszych posiłków i podzielenia się opinią.

Produkcja dań gotowych

Siłą i zarazem jedyną podstawą Wekowni są przetwory rzemieślnicze. Nazywamy je bawełnianymi wekami rzemieślniczymi, gdyż stanowią one uzupełnienie dla naszej bawełnianej rodzinki, utworzonej wokół restauracji o nazwie Bawełna. Od czasów pandemii produkcja dań gotowych stała się naszą kolejną smykałką. Sprawiamy, że nasi klienci w dowolnym wybranym przez siebie miejscu mogą poczuć się dokładnie tak, jak w naszej restauracji.
Wiele z naszych restauracyjnych potraw trafia właśnie do słoików, a następnie na stronę naszego sklepu Wekownia. Proponujemy dania gotowe producent, które naprawdę chce się jeść z uwagi na ich cudowny aromat i jeszcze lepszy smak. Nasze wyroby w niczym nie przypominają słoikowych dań ze zwykłych hipermarketów. Po prostu wiemy, co zrobić, by było smacznie jak w restauracji. Produkcja dań gotowych nie ma przed nami żadnych tajemnic.
Potrawy przygotowujemy ze sprawdzonych i jakościowych składników, które wyciągamy od najlepszych hodowców i pobieramy z ekologicznych upraw. Wszystko po to, by zawsze oferować klientom najwyższą jakość dań.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...