Katalog firm

Kategorie


Wekownia

Słoiki kojarzą Ci się z jedzeniem od mamy lub babci? To doskonale, bo w wekach ukryty jest niepowtarzalny smak tradycyjnych dań. Wekownia to jedyny w swoim rodzaju producent posiłków w słoikach. Nasze dania zaskoczą pozytywnym smakiem nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe naszych klientów. Zapraszamy do skosztowania naszych posiłków i podzielenia się opinią.

Rillettes z gęsi

Tęsknisz za staropolskimi przysmakami? A może właśnie nigdy nie miałeś okazji ich próbować i chciałbyś nareszcie to zmienić? W obu przypadkach szybko spełnisz swoje marzenie, decydując się na zakupy w sklepie Wekownia, który jest prawdziwą skarbnicą najwspanialszych polskich potraw, jakie jeszcze do niedawna mogłeś jadać wyłącznie w najlepszych restauracjach. A trudno się temu dziwić. W końcu Wekownia została założona właśnie przez twórców restauracji - lokalu Bawełna.
Staropolskich przysmaków znajdziesz w tym sklepie wiele, jednakże na szczególną uwagę zasługuje tu rillettes z gęsi, który jest niczym innym jak długo gotowaną gęsiną. Znajdziesz go w słoiczku o masie 180 g. To wyrób mięsny, który jest utrwalany tradycyjną metodą pasteryzacji, za sprawą której nie zawiera żadnych konserwantów.
Rillettes z gęsi możesz jeść na świeżym chrupiącym chlebie z dodatkiem jakiejś słodkiej konfitury. W szczególności polecamy konfiturę żurawinową, którą też dostaniesz w naszym sklepie, podobnie jak różne inne owocowe przetwory!

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...