Katalog firm

Wekownia

Słoiki kojarzą Ci się z jedzeniem od mamy lub babci? To doskonale, bo w wekach ukryty jest niepowtarzalny smak tradycyjnych dań. Wekownia to jedyny w swoim rodzaju producent posiłków w słoikach. Nasze dania zaskoczą pozytywnym smakiem nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe naszych klientów. Zapraszamy do skosztowania naszych posiłków i podzielenia się opinią.

Konfitura z jabłek

Czy wiedziałeś o tym, że Polska jest jednym z największych eksporterów jabłek na świecie? Nic dziwnego, bo są one w czołówce najzdrowszych owoców, a przy tym smakują wybornie.
W odpowiedzi na ten fakt postanowiliśmy rozszerzyć gamę naszych produktów o konfiturę na bazie jabłek. Tworzymy ją ze starannie wyselekcjonowanych owoców niezawierających pestycydów, dzięki czemu konfitura ma tak niepowtarzalny smak. W Wekowni zadbaliśmyby ten wyjątkowy przysmak komponował się z wieloma daniami - konfitura z jabłek idealnie nadaje się jako smarowidło do naleśników, dodatek do lodów, ciast oraz do samodzielnego spożycia.
Przez swoją uniwersalność nasza konfitura zdobyła uznanie dziesiątek konsumentów, co nie jest żadnym zaskoczeniem, ponieważ wiemy jak Polacy uwielbiają jabłka. Dbałość o dobór produktów oraz serce, które wkładamy w przygotowanie konfitur są gwarancją delikatnego, słodkiego smaku oraz nietuzinkowego aromatu w każdym słoiku, który trafia w ręce naszych klientów. Nie zwlekaj i daj się porwać jabłkowej rozkoszy!

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...