Katalog firm

Kategorie


Wekownia

Słoiki kojarzą Ci się z jedzeniem od mamy lub babci? To doskonale, bo w wekach ukryty jest niepowtarzalny smak tradycyjnych dań. Wekownia to jedyny w swoim rodzaju producent posiłków w słoikach. Nasze dania zaskoczą pozytywnym smakiem nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe naszych klientów. Zapraszamy do skosztowania naszych posiłków i podzielenia się opinią.

Zupy gotowe

Gotowanie wymaga czasu i nakładu energii, którą nie każdy ma po ciężkim dniu w pracy. Dlatego też dania gotowe to świetna alternatywa dla wielu osób, zwłaszcza gdy dania te są przygotowane na naturalnych składnikach, bez użycia niepotrzebnych konserwantów.
Wekownia to właśnie ta opcja, która pozwala zamówić różnego rodzaju dania gotowe, bez obawy o niezdrowe jedzenie. Jest to projekt łódzkiej restauracji, która poprzez realizację zamówień klientów uratowała swoje finanse w czasach pandemii. Jednym z najbardziej popularnych wyborów wśród klientów są na pewno zupy gotowe. Wekownia oferuje zarówno tradycyjny barszcz, jak i krem z dyni lub krem z pomidorów. Cena za słoik zazwyczaj nie przekracza około 20 złotych, a zamawiając zestawy można liczyć na dodatkowe obniżki.
Dlatego też każdy, kto pragnie zjeść nieco pysznej i zdrowej zupy na pewno powinien złożyć zamówienie właśnie w tej firmie. Wekownia to gwarancja jakości, dobrego smaku i bardzo przystępnych cen, których nie znajdzie się nigdzie indziej w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...