Katalog firm

Wekownia

Słoiki kojarzą Ci się z jedzeniem od mamy lub babci? To doskonale, bo w wekach ukryty jest niepowtarzalny smak tradycyjnych dań. Wekownia to jedyny w swoim rodzaju producent posiłków w słoikach. Nasze dania zaskoczą pozytywnym smakiem nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe naszych klientów. Zapraszamy do skosztowania naszych posiłków i podzielenia się opinią.

Gotowe dania obiadowe

Kupując gotowe dania obiadowe wcale nie oznacza, że nie potrafisz odnaleźć się w kuchni. Informuje natomiast, że chcesz skosztować czegoś wyjątkowego w wygodnej formie albo sprawić przyjemność swoim bliskim.
Wekownia to miejsce, w którym gotujemy i wekujemy dania z prawdziwym oddaniem i dbałością o najlepszy smak. Różnorodność dań w naszej ofercie sprawia, że każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie, a wygodna forma opakowania daje wiele możliwości - posiłki możesz serwować zarówno jako obiad w domu jak i w podróży, na wycieczce czy w pracy.
Tajemnicą naszych produktów są smak i aromat, które zapewnia wykorzystanie tylko świeżych, sprawdzonych składników. Poddanie każdego z posiłków procesowi pasteryzacji jest gwarancją jakości i niepowtarzalnego smaku. Ze swojej strony zapewniamy, że przyrządzając każde danie traktujemy je indywidualnie, wykorzystując nasze doświadczenie w branży gastronomicznej i doskonałe wyczucie smaku szefa kuchni, tak by gotowe dania były zarówno przyjemnością dla kubków smakowych jak i pewnością wartości odżywczych niezbędnych organizmowi.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...