Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli rozglądasz się za zaufanym fotografem, warto pomyśleć o zapoznaniu się ze stroną Foto24.com.pl. Strona ta poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego. Bartosz Wojciechowski to fotograf, który stawia sobie za cel wydobycie niepowtarzalnego piękna – niezależnie od tego, jakim obiektem się zajmuje.

Fotograf ślubny

Od wielu lat zajmuje się fotografią. Na swoich zdjęciach zawsze staram się uchwycić niepowtarzalne piękno oraz wspomnienia. Jestem fotografem, który jest w stanie zrobić naprawdę dużo dla dobrego ujęcia. Emocjonalne zaangażowanie w pracę pozwala mi tworzyć niespotykane ujęcia.
Jeśli planujesz z kimś związać oficjalnie swoje życie i chcesz wiedzieć jaki fotograf na ślub Łódź będzie najlepszy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wybierz fotografa, który posiada najlepszy jakościowo sprzęt, wieloletnie doświadczenie oraz jest zaangażowany w każde zlecenie. Wybierz fotografa, który potrafi za pomocą obiektywu aparatu uwiecznić emocje oraz niepowtarzalne momenty. Wybierz fotografa, który zawsze szuka wyjątkowych ujęć i wykazuje się kreatywnością.
Wybierz po prostu moją skromną osobę, a z całą pewnością nie będziesz tego żałować. Dzięki mojej pracy będziecie mieć wyjątkową pamiątkę ślubną, która nawet po latach będzie Wam przypominać o Waszej miłości. Zapoznaj się z moim portfolio i skontaktuj się ze mną!

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610