Katalog firm

Producent skarpet Megi

Megi to producent oraz hurtownia, gdzie znajdziecie szeroki wybór skarpet. Jeżeli interesują Was wysokiej jakości produkty, które połączone są z atrakcyjnie niskimi cenami, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Cały nasz asortyment katalogowy znajdziecie na naszej stronie firmowej, gdzie już teraz Was zapraszamy.

Stopki damskie

Dobrze dobrane stopki damskie sprawiają, że stopa odpoczywa przez cały dzień pozostając sucha i mająca odpowiednią cyrkulacje powietrza. Stopki produkowane są z wysokiej jakości bawełny czeskiej, która słynie ze swych właściwości chłonących pot. Domieszka włókien elastanowych sprawia, że stopki damskie nie przemieszczają się przy każdym kroku.
Jest to niezwykle ważne, gdyż zsuwające się skarpetki zwiększają dyskomfort dla osoby noszącej. Polski producent skarpet oferuje wysokiej jakości stopki damskie pochłaniające wilgoć, a więc także świetnie nadające się podczas wzmożonych aktywności fizycznych. Włókna poliamidowe mają za zadanie wzmacniać część przeznaczoną na palce i pięty w taki sposób, aby wyeliminować przetarcia. Dzięki temu można cieszyć się ulubionymi skarpetkami przez długi czas. Czeska bawełna świetnie znosi pranie w pralce i jej kolory się nie spierają.
Wystarczy sięgnąć do oferty stopek i skarpet w celu znalezienia odpowiednich kolorów i wzorów i można mieć pewność, że stopy zawsze będą zadbane.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867