Katalog firm

Producent skarpet Megi

Megi to producent oraz hurtownia, gdzie znajdziecie szeroki wybór skarpet. Jeżeli interesują Was wysokiej jakości produkty, które połączone są z atrakcyjnie niskimi cenami, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Cały nasz asortyment katalogowy znajdziecie na naszej stronie firmowej, gdzie już teraz Was zapraszamy.

Skarpetki damskie

Co zrobić, jeśli w twojej łazience zagościł skarpetkowy potwór? Jeśli nie możesz dobrać skarpetek do pary, ponieważ zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach - nie martw się. Czas skompletować swoją garderobę i zajrzeć do łódzkiego sklepu Megi.
Do twórczych działań tej firmy od 30 lat należą skarpetki damskie - wygodne, z naturalnych tworzyw, wzmocnione elastanem, z włókien, które nie odbarwiają się, nie pillingują ani nie przecierają przy pierwszym praniu. Kupisz tutaj dopasowane do twojej stopy wesołe skarpetki świąteczne, skarpetki stopki idealne na pierwsze dni wiosny, skarpetki sportowe i klasyczne, a na zimę - skarpetki frotte. A wzornictwo? Znajdziesz tutaj klasyczne kółka, kropki czy paski, ale i zawadiackie słonie, sowy, serca, gwiazdki czy mikołaje.
Możesz być pewna, że skarpetki od firmy Megi dobierzesz zarówno do jeansów, ciepłych spodni materiałowych, jak i wiosennej spódniczki. Dzięki nim nawet tak skromny element kobiecej garderoby, jakim są damskie skarpetki, może być po prostu... mega.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867