Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli rozglądasz się za zaufanym fotografem, warto pomyśleć o zapoznaniu się ze stroną Foto24.com.pl. Strona ta poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego. Bartosz Wojciechowski to fotograf, który stawia sobie za cel wydobycie niepowtarzalnego piękna – niezależnie od tego, jakim obiektem się zajmuje.

Sesje ślubne

Jesteśmy firmą, której specjalizacją jest fotografia ślubna Łódź. Cieszymy się, że to dzięki Wam już od tak dawna możemy zaoferować Wam swoje wsparcie w tym wyjątkowym dniu. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem, który opowie Wam o metodach swojej pracy.
Wy będziecie mogli nam opowiedzieć czego oczekujecie. Bardzo chętnie udostępnimy Wam swoje portfolio, dzięki czemu przekonacie się, czy jest to coś czego Wy właśnie szukacie. Doskonale wiemy, że nasi klienci różnią się od siebie i każdy ma inne upodobania. Nie ma problemu, bowiem jesteśmy w stanie zawsze dopasować się do potrzeb naszych klientów. Wystarczy tylko, że o wszystkim nam opowiecie.
Nie tylko oferujemy Wam obecność w czasie ślubu i wesela, ale także podczas pierwszej sesji małżeńskiej. Jeżeli nie macie pomysłów, to bardzo chętnie podsuniemy Wam ciekawe inspiracje odnośnie miejsc, gdzie takie zdjęcia można zaplanować. Oferujemy także wynajęcie budki fotograficznej na czas wesela. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Foto24.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610