Katalog firm

Producent skarpet Megi

Megi to producent oraz hurtownia, gdzie znajdziecie szeroki wybór skarpet. Jeżeli interesują Was wysokiej jakości produkty, które połączone są z atrakcyjnie niskimi cenami, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Cały nasz asortyment katalogowy znajdziecie na naszej stronie firmowej, gdzie już teraz Was zapraszamy.

Skarpetki do garnituru

Mężczyźni coraz większą uwagę zwracają na swój ubiór i na dodatki takie jak skarpetki i buty. Dopasowanie odpowiednich skarpetek jest bardzo ważne. Coraz modniejsze stają się skarpetki do garnituru z włókien bambusowych. Bambus jest lekki, a skarpetki do garnituru nadają się na każdą porę roku.
Najpopularniejsze są kolory klasyczne, które świetnie sprawdzają się jako element garderoby biznesowe. Włókna bambusowe posiadają właściwości przeciwgrzybiczne i antybakteryjne. Nawet po całym dniu w skarpetkach stopa jest wypoczęta i sucha, a cała ewentualna wilgoć zostaje w skarpetce. Produkt można prać w pralce bez obawy o utratę koloru i jakości. Wszystkie skarpety posiadają wzmocnienia na palcach i pięcie, które znacząco wpływa na trwałość produktu.
Dzięki domieszce włókien elastanowych rewelacyjnie dopasowują się do stopy i nie zsuwają w trakcie chodzenia. Skarpetki do garnituru posiadają płaski nieuwierający szef, który sprawia że można zapomnieć o skarpetkach przez cały czas chodzenia w nich, gdyż nie uciskają łydki.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867