Katalog firm

Producent skarpet Megi

Megi to producent oraz hurtownia, gdzie znajdziecie szeroki wybór skarpet. Jeżeli interesują Was wysokiej jakości produkty, które połączone są z atrakcyjnie niskimi cenami, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Cały nasz asortyment katalogowy znajdziecie na naszej stronie firmowej, gdzie już teraz Was zapraszamy.

Produkcja skarpet

Megi to polski producent skarpet, który już od 30 lat znajduje się na rynku. Zdobyta wiedza i doświadczenie w obecnych czasach pozwala nam zaprezentować klientom szeroki asortyment, który wyprodukowany jest z wysokiej jakości składników.
Nasze skarpety produkujemy ze starannie wyselekcjonowanych i odpowiednio dobranych przędz bawełnianych oraz elastanowych takich jak Lycra. Dzięki temu są one tak przyjemne w dotyku, wygodne, a noga w nich czuje się komfortowo. Obecnie prowadzimy sprzedaż online, dzięki czemu klienci z najróżniejszych części naszego kraju mogą skorzystać z naszej oferty. Poszczególne zamówione u nas produkty wysyłamy do Was najszybciej jak się tylko da.
Posiadamy nowoczesne maszyny oraz profesjonalny zespół, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Nawiązujemy współpracę ze sklepami detalicznymi, jak również z podmiotami gospodarczymi, które chcą wyprodukować skarpetki na dowolne zamówienie z napisami, z logo oraz inne. Zapraszamy do kontaktu z Megi.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867