Katalog firm

Producent skarpet Megi

Megi to producent oraz hurtownia, gdzie znajdziecie szeroki wybór skarpet. Jeżeli interesują Was wysokiej jakości produkty, które połączone są z atrakcyjnie niskimi cenami, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Cały nasz asortyment katalogowy znajdziecie na naszej stronie firmowej, gdzie już teraz Was zapraszamy.

Skarpetki bambusowe

Skarpetki bambusowe to doskonałe i nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują skarpetek oddychających nadających się na ciepłe i zimne dni. Są one niezwykle lekkie i delikatne w dotyku, a dodatkowo świetnie znoszą pranie w pralkach.
Zaletą włókien bambusowych jest doskonałe wiązanie wilgoci, a więc kupując ten produkt zyskuje się pewność, iż nawet po całym dniu w skarpetkach stopy będą suche i świeże. Duży wybór skarpetek sprawia, że poza ich właściwościami coraz więcej uwagi zwraca się na ich estetyczny wygląd i modny krój. W firmie Megi skarpetki bambusowe dostępne są w neutralnych kolorach, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w stroju sportowym oraz pół eleganckim.
Ten typ skarpetek cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn i stanowi świetny dodatek do garnituru. Skarpetki bambusowe z dodatkiem elastanu pozwalają na uzyskanie doskonałego kształtu skarpetki oraz na jej właściwe dopasowanie się do stopy. Duży wybór sprawia, że każdy jest w stanie dopasować styl i kolorystykę skarpetek do swoich upodobań.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867