Katalog firm

Baas Panel

Jeśli zajmują się Państwo budowaniem takich obiektów jak pawilony, obiekty socjalne, chłodnie czy mroźnie, to z pewnością zainteresują Was produty wykonane przez firmę Baas Panel. Oferujemy duży wybór płyt warstwowych wykonanych z różnych materiałów na życzenie Klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Płyty warstwowe

Oferowana przez producenta Baas Panel płyta warstwowa jest powszechnie używana w budownictwie, zwłaszcza przy tworzeniu lekkiej obudowy. Ze względu na dużą popularność, zapotrzebowanie na płyty warstwowe wciąż wzrasta. Dlatego też firmy, które zajmują się jej produkcją zawsze mogą liczyć na duże zainteresowanie ze strony klientów.
Taką firmą na pewno jest firma BAAS-PANEL. Jej działalność wystartowała już ponad dwadzieścia lat temu i wciąż z powodzeniem ulega rozwojowi. Sukces ten jest między innymi osiągany dzięki temu, że firma ta skupia się na tym, aby każdy z jej produktów był wysokiej jakości. Płyta warstwowa od BAAS-PANEL jest solidna i tworzona przy użyciu technologii, które wielokrotnie były unowocześniane. Dzięki temu dają najlepsze efekty.
Firma BAAS-PANEL stara się, aby każdy klient był bardzo zadowolony z tego, że wybrał tę firmę na swoje zakupy. Dlatego też pracownicy firmy zawsze są pomocni i z chęcią doradzą odpowiedni produkt, spełniający oczekiwania klienta. Zatem BAAS-PANEL to gwarancja profesjonalizmu oraz udanych zakupów.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03