Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Depilacja laserowa to jeden z najnowocześniejszych zabiegów, który pozwala na usunięcie owłosienia z najróżniejszych części ciała. Zapraszamy do Depilatorium, gdzie możecie poznać możliwości takich zabiegów kosmetycznych. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w wykonywaniu takich zabiegów kosmetycznych. Zapraszamy!

Depilacja wąsika

Usługi swojego gabinetu depilacji o nazwie Depilatorium kierujemy do wszystkich osób starających się dbać o swój wygląd zewnętrzny. Zabiegi polecamy zarówno kobietom, jak i mężczyznom, u których nadmierne owłosienie często występuje na plecach czy rękach. Dostępna w naszym salonie depilacja laserowa wąsika Gdańsk to jedna z najnowocześniejszych metod tego rodzaju.
Umożliwia pozbycie się włosków z ramion, twarzy, nóg czy nawet pleców bądź okolic bikini. Charakteryzuje się pełnym bezpieczeństwem. Gwarantujemy, że po wyjściu z naszego gabinetu nikt nie zauważy na swoich nogach czy rękach podrażnień bądź nowych krostek czy znamion. Swoim klientom polecamy kilkukrotne skorzystanie z jednego zabiegu, gdyż tylko taka metoda gwarantuje pełne i trwale utrzymujące się efekty.
Laserowo usunięte włoski zapewniają ludziom pełen komfort. Pozwalają na codzienne cieszenie się świetnym wyglądem i emanowanie pewnością siebie. Dbamy zarówno o prezencję, jak i ogólne samopoczucie naszych klientów. Jesteśmy w stanie zdecydowanie poprawić jakość ich życia.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Megi Cosmetic Laser

Megi Cosmetic Laser to wyjątkowe centrum kosmetyki estetycznej i laserowej w Łodzie. Szczycimy się profesjonalizmem, szeroką ofertą wykonywanych zabiegów oraz wykwalifikowaną kadrą. Podczas każdego za...

Cosmetics Zone

Niech wybranie odpowiedniego i najbardziej optymalnego lakieru do paznokci, już nigdy nie będzie dla nas jakimkolwiek problemem a w jego pozyskaniu lub innych adekwatnych do tego produktów służących d...