Katalog firm

Petmar

Interesuje ciebie zakup wytrzymałej, solidnej i odpowiedniej blachodachówki względnie innego poszycia dachowego, a także doradztwo w jego wyborze lub pomoc w samym montażu? Firma Petmar to coś więcej niż doświadczenie, to profesjonalne oraz rzetelne podejście do każdego klienta czy też zadania stawianego przed nią.

Pokrycia dachowe

Nie obawiaj się tego, iż nie znajdziesz odpowiedniego materiału jaki wykorzystasz i zastosujesz na swoim dachu, firma Petmar jest od tego aby ci najzwyczajniej w świecie dopasować pokrycia dachowe a także umożliwić je stworzyć. Oczywiście oferuje ona nie tylko sprzedaż poszczególnych materiałów jakie idealnie nadają się do tego celu, już niejednokrotnie pomagała na swój sposób tworzyć takie pokrycia dachowe Lublin doskonale wywiązując się z powierzonych jej zadań.
Dlatego wie jak powinny być nie tylko budowane, ale jednocześnie zaplanowane oraz o co oparte odpowiednie pokrycia dachowe, wraz z nią uda się to co zrozumiałe uzyskać a mianowicie stworzyć idealny dach. Warto więc nawiązać do wszystkich powodów oraz argumentów, dla których budowa, remont czy przekładka dachu także jego planowanie powinno nas skierować do możliwości skorzystania z usług firmy, jaka jest gotowa nam pomóc.
Posiada przy tym wszystkie niezbędne predyspozycje oraz kompetencję by zaoferować kompleksowe i pełne wsparcie.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332