Katalog firm

Centrum Równowaga

Każdy z nas zmaga się czasami z problemami, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić. Smutek, przygnębienie, złość. Niektóre emocje bywają są zbyt duże, by je zrozumieć. Wtedy warto zgłosić się po pomoc. W Centrum Równowaga pracują specjaliści, dzięki którym uda Ci się spojrzeć na świat z innej perspektywy. Zapraszamy!

Psychoterapia grupowa

Wiele osób samodzielnie przechodzi przez trudności życiowe, sądząc że jest skazany na samotność. W rzeczywistości jednak psychoterapia Łódź to bardzo cenne narzędzie, które w rękach doświadczonego psychologa może pomóc ludziom przejść przez nawet najtrudniejsze chwile życiowe.
Centrum Równowaga działa już od lat. Jego siedzibą jest miasto Łódź i to tam na co dzień odbywają się warsztaty i różnego rodzaju zajęcia terapeutyczne. Wśród nich ważną rolę gra psychoterapia grupowa, która dla wielu osób jest najlepszą formą pomocy jaką mogą znaleźć. W grupie łatwiej omawiać wiele zagadnień, zwłaszcza tych, które dotyczą problemów powszechnych, takich jak uzależnienia lub utrata osoby bliskiej i żałoba z tym związana.
Centrum Równowaga zapewnia swoje usługi w dobrych cenach, co gwarantuje ich powszechną dostępność dla każdej osoby potrzebującej. Doświadczenie pracowników i ich podejście sprawia, że atmosfera podczas każdej sesji terapeutycznej zachęca do zwierzania. To zatem doskonałe miejsce na to, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

https://twojpsychologlodz.pl/

E-mail: twojpsychologlodz@gmail.com

Tel.: 606270368


Podobne firmy

Ewa Czernik

Wiele osób zmaga się z problemem, którego samodzielnie nie jest w stanie przepracować. Bardzo pomocną osoba w takiej sytuacji jest psychoterapeuta. Zwraca on uwagę na sedno problemu oraz pomaga dobrać...

Instytut Terapii ITPB

Z roku na rop rośnie ilość osób, które zgłaszają się do psychoterapeuty, jednocześnie planują skorzystać z jego usług a tym samym pomóc sobie w walce z nerwicą lub depresją. Nasz Instytut Terapii Pozn...