Katalog firm

Carpet Lab

Prowadząc sklep internetowy SuperDywany_pl, firma Carpet Lab oferuje duży wybór produktów wiodących dostawców. Specjalizuje się w sprzedaży dywanów wełnianych, akrylowych, bambusowych w różnych stylach, wzorach i kolorach. Sklep z dywanami nowoczesnymi, tradycyjnymi, skandynawskimi i nie tylko zaprasza na zakupy.

Sklep z dywanami

Od wielu lat prężnie działamy na rynku wprowadzając nową jakość do domu naszych klientów. Nie każdy o tym wie, ale tym, co naprawdę buduje atmosferę pomieszczeń są gustowne i ciekawe dywany. Dlatego też przede wszystkim stawiamy na jakość naszych produktów, aby były trwałe i mogły długo posłużyć każdej rodzinie.
Dywan skrojony na miarę nie tylko potrafi znacznie podnieść walory estetyczne wnętrza, ale sprawia także, że staje się ono bardziej ciepłe i przytulne. Nasz sklep z dywanami oferuje całą gamę funkcjonalnych produktów w różnych kolorach i wzorach. Dla domów i mieszkań urządzonych z tradycyjnym smakiem polecamy dywany retro lub klasyczne dywany, które nigdy nie wyjdą z mody. Klientom, którzy cenią sobie futurystyczne rozwiązania oferujemy dywany nowoczesne, które cechuje fantazja oraz eklektyzm.
Popularnością cieszą się obecnie dywany naturalne, które wykonywane są z bezpiecznych tkanin przyjaznych alergikom. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i z pewnością trafi w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727