Katalog firm

Kategorie


AMS Car Design

Firma AMS CAR Design oferuje Państwu usługę wymiany szyb samochodowych, jak również ich przyciemnianie. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonają dla Państwa wyżej wymienione usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu.

Auto szyby

Strona przyciemniamy.com.pl to narzędzie, które pozwala na zamówienie profesjonalnej usługi montażu oraz przyciemniania szyb samochodowych. Kilkuletnie doświadczenie firmy na polskim rynku motoryzacyjnym oraz profesjonalizm i znakomite wykształcenie jej pracowników gwarantuje pełne zadowolenie klientów.
O świetnej renomie, jaką cieszy się firma na rynku szyby samochodowe Łódź świadczy fakt, że wielu autoryzowanych dealerów znanych marek korzysta z jej usług. Strona przyciemniamy.com.pl. posiada homologację ISC, dzięki której legalnie uzyskuje 30 % przyciemnienie szyb w absolutnie każdym aucie. Szeroki wybór ponad stu kolorów folii gwarantuje, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Wszelkie prace są wykonywane na materiałach najwyższej klasy. Każda wykonana usługa opatrywana jest gwarancją i odpowiednim atestem, aby maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo i komfort psychologiczny klientów.
Przyciemniamy.com.pl jest jednym z niewielu narzędzi w Polsce, które oferuje wygrzewanie szyb samochodowych metodą piecową. Całości dopełnia miła i fachowa obsługa.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423