Katalog firm

Carpet Lab

Prowadząc sklep internetowy SuperDywany_pl, firma Carpet Lab oferuje duży wybór produktów wiodących dostawców. Specjalizuje się w sprzedaży dywanów wełnianych, akrylowych, bambusowych w różnych stylach, wzorach i kolorach. Sklep z dywanami nowoczesnymi, tradycyjnymi, skandynawskimi i nie tylko zaprasza na zakupy.

Dywany vintage

Finezyjne i eleganckie wzory, mocne kolory, abstrakcyjne kompozycje to najważniejsze cechy, jakimi oddzielić możemy dywany vintage od innych motywów przewodnich tego typu produktów.
W dwudziestym wieku tego typu wzory cieszyły się ogromną popularnością i gościły w prawie każdym domu. Obecnie wielu osobom kojarzą się z uciskiem lat komunistycznych lub mieszkaniem babci, lecz w rzeczywistości dywany vintage mogą w mgnieniu oka sprawić, że Twoje wnętrze nabierze wykwintnego charakteru! Całe szczęście coraz więcej osób zmienia zdanie na ich temat i wraca do trendu dywanów vintage. Nic dziwnego! Nic lepiej nie ożywi wnętrza niż one!
Wyraźne wzornictwo i moc kolorów przyciągają wzrok i w pojedynkę zbudują atmosferę pomieszczenia.
W naszym sklepie znaleźć możesz wiele propozycji dywanów vintage. W zależności od tego, czy szukasz produktu w mocnych barwach, czy stonowanego, lecz o bogatym wzornictwie z pewnością znajdziesz coś do swojego wnętrza! Dywany dopasowane są do wielu pomieszczeń, nawet do kuchni oraz w różnych rozmiarach i kształtach. Co więcej, oferujemy dywany szyte, a nawet tkane ręcznie! Dlatego jeżeli cenisz sobie pracę ręczną, sprawdź asortyment naszego sklepu!

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727