Katalog firm

Carpet Lab

Prowadząc sklep internetowy SuperDywany_pl, firma Carpet Lab oferuje duży wybór produktów wiodących dostawców. Specjalizuje się w sprzedaży dywanów wełnianych, akrylowych, bambusowych w różnych stylach, wzorach i kolorach. Sklep z dywanami nowoczesnymi, tradycyjnymi, skandynawskimi i nie tylko zaprasza na zakupy.

Dywany retro

Dywany utrzymane w stylistyce rodem z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych są jedną z bardziej zachwycających propozycji ze sklepu superdywany.pl. Wybierane są przez klientów niezwykle często, mimo iż tuż obok nich przewijają się dywany nowoczesne, dywany skandynawskie czy dywany ekskluzywne. Styl retro wraca bowiem do łask. A dywany retro nie muszą być wcale nudne, by można je było określić tym mianem, czego najlepszym dowodem są produkty starannie wyselekcjonowane przez firmę Carpet Lab.
Zakupy realizowane na stronie sklepu są czystą przyjemnością. Po przejściu do kategorii z dywanami retro klient od razu może przefiltrować wyniki wyszukiwania przez poszczególne kryteria, zaznaczając interesujące go kolory, styl, wzór oraz sposób tkania, cenę czy nawet markę.
Propozycji jest sporo, więc gdy ich ilość okazuje się przytłaczająca, warto skontaktować się z obsługą sklepu i najzwyczajniej w świecie poprosić ją o pomoc w wyborze. Carpet Lab to firma tworzona przez miłośników dywanów i dekoratorstwa. Kto jak kto, ale oni wiedzą najlepiej, co pasuje do jakiego wnętrza.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727