Katalog firm

Chill Inn

Chill Inn to nowy wymiar akademika, gdzie zapraszamy wszystkich studentów. Jeżeli szukacie dobrej i wygodnej przestrzeni do zamieszkania, do nauki, to u nas ją właśnie znajdziecie. Wszystkim osobom zainteresowanym naszymi usługami oferujemy przejrzyste umowy. U nas poczujecie się naprawdę wyjątkowo.

Dom studenta

Chill Inn to prywatny akademik, który oferuje wynajem pokoi w Łodzi w wysokim standardzie. Znajduje się w centrum miasta, blisko najpopularniejszych uczelni. W ofercie znajdują się zarówno pokoje jednoosobowe, jak i dwuosobowe z osobnymi łóżkami. Akademik proponuje także pokój w wersji double dla par.
Chill Inn to komfortowy dom studenta Łódź, który gwarantuje bezproblemowe umowy i spokojne miejsce do nauki, odpoczynku i rozwijania relacji z pozostałymi studentami. Akademik znajduje się blisko uczelni i umożliwia szeroką integrację z innymi mieszkańcami dzięki strefie wspólnej Chill Inn. Na dachu budynku znajduje się taras, który stanowi kolejną część wspólną dla lokatorów. To wyjątkowy dom studenta, który zawiera wszystkie niezbędne na co dzień sprzęty.
Prywatny akademik Chill Inn został wyposażony w pralnię i suszarnię, posiada także parking z miejscami na rower czy samochód. Budynek domu studenta został w pełni wyposażony i przygotowany do przyjęcia nawet najbardziej wymagających lokatorów.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233